Prosinec 2014

Ohledně Scientologie jsem byla pesimistická

28. prosince 2014 v 20:26 | Zde_Š
K scientologii mě přivedl můj přítel. Byla jsem velmi pesimistická. Po první návštěvě jsem potom asi půl roku do pražského Dianetického centra nepřišla a s přítelem jsem se rozešla. Potom se staly určité události a já jsem se s přítelem opět dala dohromady a taky šla znovu do Dianetického centra a začala jsem můj první kurz Osobní integrita. Pak následovaly další kurzy, které jsem si vybrala proto, že jsem cítila, že mi mohou pomoci v mém životě.
S přítelem - scietologem se nám narodily dvě děti, které spolu vychováváme. Byla jsem vděčná za to, že znám techniky na pomoc při nemocech a zraněních zvláště "lokalizační assist" a jeho účinky, které popsal pan L.R. Hubbard ve své příručce Pomoc při nemocech a zraněních. Jde o to, že dítě, nebo kohokoliv jiného, extrovertujete, tím že mu dáváte povely, aby se podíval na různé předměty kolem sebe a poté mu za to poděkujete. Výborně to funguje i u miminek, které ještě neumí mluvit, ale rozumí vám, když jim ukazujete, kam a na co se mají podívat. Pomáhalo jim to, když plakaly, byly mrzuté… Kdyby jen toto bylo jediné, co mi scientologie přinesla, jsem za to ráda, protože to funguje. Toho, co jsem díky Scientologii poznala je ale mnohem více.
Z.Š.

Scientologický kurz - Komunikací k úspěchu

28. prosince 2014 v 15:17 | MF
Máte někdy pocit, že Vám někdo ubližuje? Máte někdy pocit, že se s Vaším partnerem nedá mluvit? Nejste někdy schopni vyřešit i jednoduchý problém se svým kolegou?
Pokud alespoň jedna odpověď je ano, mám pro Vás kurz, který Vám zaručeně pomůže. Jedná se o kurz Komunikací k úspěchu. Tento kurz má ve své nabídce Dianetické Centrum, které pracuje s materiály L. Ron Hubbarda. Tento kurz vás opravdu dostane. V tomto kurzu jsem našel opravdu uklidnění. Forma jakou je postupováno musí každého nadchnout. Naučíte se zastavovat rozhovor, přenést komunikaci na svou stranu. Ukončit rozhovor s někým, s kým již nechcete hovořit. Naučil jsem se jak někoho pochválit, potvrdit mu jeho slova. Na konci kurzu jsem byl schopen komunikovat i s kolegou, se kterým jsem asi ½ roku pořádně nepromluvil. Přiměl jsem ho k tomu, že jsme si plácli na usmíření a to byl můj největší přínos z této akce.

Cesta ke Štěstí od L. Ron Hubbarda

28. prosince 2014 v 14:38 | MK
Minulý týden se mi do rukou dostalo CD s materiály L. Ron Hubbarda, nazvané Cesta ke Štěstí. Na tomto Cd jsem nalezl krásné vysvětlení základních pravidel slušného chování. L. Ron Hubbard jako zakladatel dianetiky a scientologie zde sepsal pravidla, která by měl znát a dodržovat každý, kdo chce, aby se mu dobře dařilo. Tento materiál je natočen tak, že ho pochopí i děti a vysvětlení jednotlivých pravidel je doplněno konkrétními příklady ze života, což dává divákovi lepší představu o použití. Někdo by si mohl říct, základní pravidla chování, ale sáhněme si do svědomí. Používáme a dodržujeme je opravdu všichni? To by přece na světě nebyly žádné konflikty, hádky a nemuselo by existovat ani vězení. Jeden příklad za všechny, když tento materiál byl použit v Kolumbii, kde zaškolením policistů a hromadné šíření tohoto materiálu přineslo obrovské snížení kriminality.