Seznam se se scientologem. V čele hudební skupiny Jive Aces — Ian Clarkson

25. července 2014 v 22:38
Ian Clarkson je trumpetista, zpěvák a vedoucí kapely Jive Aces, džaivové a swingové skupiny číslo 1 ve Velké Británii. Ian je scientologem už 18 let.

Nádherná Italka v přední řadě neunikla jeho pozornosti na jednom z koncertů kapely. A brzo se o ní dozvěděl něco, co bylo ještě zajímavější, než její pěkný zevnějšek.

"Stále vypadala šťastně," říká Clarkson. "A když jsem ji poznal lépe, všimnul jsem si něčeho magického. Když jsem byl ve stresu nebo měl starosti, jenom díky tomu, že jsem s ní mluvil, jsem se cítil zase mnohem lépe. Přemýšlel jsem o tom a zaujalo mě to." Jednoho dne se rozhodl, že se jí zeptá: "Jak to děláš?" Její odpověď byla "Scientologie".

"Rozhodl jsem se zjistit, o čem to celé je. Vždy jsem chtěl vědět, jak lidé fungují - jak to že se dnes cítíte dobře a zítra sklesle," říká Ian. "Přečetl jsem si Dianetiku: Moderní vědu o duševním zdraví od L. Rona Hubbarda a přihlásil jsem se na nějaké kurzy v Scientologické církvi v Londýně. V Scientologii jsem našel odpovědi, které mi opravdu dávaly smysl. Prozkoumával jsem mnoho náboženství a filozofií. Hledal jsem něco, co by bylo jak duchovní tak praktické, a našel jsem to v Scientologii."To bylo před 18 lety. A Grazia, ta krásná dívka z první řady, se brzo stala jeho ženou. "Od začátku máme šťastné manželství a nemalou roli v tom hraje to, co jsme se naučili v Scientologii," říká.

Narodil se v Liverpoolu a vyrůstal v Essexu. Trumpetista, zpěvák a vedoucí kapely Jive Aces začal svou hudební kariéru na dvorku rodinného domu, kde spolu se svou sestrou bavili rodinu a přátele. Hudba byla vždy jeho vášní a džaiv a swing patřili k jeho nejoblíbenějším, "protože fanoušci jsou ti nejlepší a je to taková zábava," říká.

Když se člověk dívá na vystoupení této kapely, na jejich charakteristické spojení komedianství a muziky, je jasné, že jim to spolu jde opravdu skvěle. 300 koncertů za rok, to už o něčem vypovídá.

"Naše znalost Scientologie nám pomohla držet pevně pospolu jako úspešný tým," říká Clarkson.Když se díváte na Jive Aces, jak to dokáží na jevišti pořádně rozbalit, vypadá to tak, že si to dokáží opravdu pořádně užít. "Život je báječná hra," říká Clarkson, "a je to pravda - je to pro nás opravdu obrovská zábava."

Podívejte se na Clarksona ve videu s Jive Aces na Scientology.org.
###

Populární videa "Seznam se se scientologem" na mezinárodním videokanále Scientologické církve na Scientology.org dnes čítají 200 dokumentárních videí, která zahrnují scientology různých profesí z různých zemí. Osobní příběhy vyprávějí scientologové, kteří jsou učitelé, dospívající mládež, parašutisté, instruktor golfu, hip-hopový tanečník, manažer informačních technologií, akrobatický pilot, matky, otcové, dentisté, fotografové, herci, hudebníci, módní návrháři, inženýři, studenti, majitelé firem a další.

Jako průkopník digitálního věku a lídr náboženské komunity na internetu, spustila Scientologická církev v dubnu 2008 jako první hlavní náboženství svůj vlastní oficiální videokanál na YouTube, který navštívily do současnosti miliony lidí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama