SCIENTOLOGICKÁ CÍRKEV V INGLEWOODU POŘÁDÁ SEMINÁŘ A DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

25. července 2014 v 23:04
INGLEWOOD, KALIFORNIE • 14. května 2013

Studenti ze City Honors Preparatory High School se učí, jak byla Cesta ke štěstí využita ke zlepšení společenského prostředí a ke snížení zločinnosti.

Skupina 77 studentů byla hosty na speciálním dni otevřených dveří a semináři dne 12. března 2013 v Scientologické církvi v Inglewoodu v Kalifornii.

Studenti jsou zapsaní do sociologické třídy v City Honors Preparatory High School, veřejné školy v Inglewoodu, a seminář byl navržen tak, aby podpořil jejich studia. Poskytl přehled Cesty ke štěstí, nenáboženského morálního kodexu založeného zcela na zdravém rozumu.

Sociologický dopad Cesty ke štěstí zahrnuje její použití při úspěšné resocializaci delikventů z diagnostických ústavů a nápravných zařízení. Je také pomocnou složkou při drogové rehabilitaci. Její distribuce přinesla výsledky ve snížení zločinnosti a také znovu nastolila klid v časech občanských nepokojů.

Ale Cesta ke štěstí měla pro studenty víc než akademický význam. Je to průvodce k lepšímu životu založený na zdravém rozumu a jejím primárním použitím je výchova charakteru. Jako taková rozvíjí vizi školy City Honors Preparatory High School: "vytvářet studenty s charakterem v multikulturní společnosti", kteří jsou "velmi úspěšní, kteří budou velmi eticky vyzrálí, disciplinovaní a technologicky připravení".

Studenti studovali několik z 21 pravidel Cesty ke štěstí včetně "Starejte se o sebe", "Buďte kompetentní" a Doslovu. Sledovali klipy vztahující se k těmto pravidlům, četli související kapitoly z knihy a sledovali odpovídající části zfilmované knihy Cesta ke štěstí. Každý student dostal vlastní výtisk brožurky.

Během přestávky na oběd si mnoho studentů prohlédlo veřejné informační centrum církve, aby se dověděli víc informací o Cestě ke štěstí a jejím použití ke zlepšení společenského prostředí na celém světě.

Cestu ke štěstí napsal roku 1981 spisovatel, humanista a zakladatel Scientologie L. Ron Hubbard. Je nesmírně populární od svého prvního vydání, přes 100 milliónů výtisků ve 109 jazycích se distribuovalo ve 205 zemích a oblastech.

Scientologická církev a její členové hrdě sdílejí nástroje pro šťastnější život, obsažené v Cestě ke štěstí, se všemi, jejichž cílem je také lepší svět.

###

Scientologie: Jak pomáháme - Cesta ke štěstí, Vytváření světa poctivosti, důvěry a důstojnosti je jedna ze série brožur, které předkládá Mezinárodní scientologická církev, aby vyhověla žádostem o více informací o Scientologickém náboženství a o tom, jak podporuje celosvětové humanitární iniciativy a programy společenského zlepšení.

THE CHURCH OF SCIENTOLOGY
INGLEWOOD

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama