Scientologická církev Miláno vydává novou publikaci o lidských právech

25. července 2014 v 22:42 | Jaromil Buchterlak
Miláno, Itálie • 28. května 2013 |

Scientologická církev Miláno pořádala 3. května 2013 den otevřených dveří a konferenci, kde představila novou brožuru Scientologie: Jak pomáháme - Sjednoceni za lidská práva: Jak učinit lidská práva globální realitou

Zástupci z nevládních organizací, obcí a náboženští vůdci se sešli v kapli Scientologické církve, kde pořadatelka Antonella Russoová z kanceláře veřejných záležitostí Scientologické církve hovořila o práci o dvou iniciativ o lidských právech, které církev sponzoruje - Mládež za lidská práva a Asociace za lidská práva a toleranci v Itálii.

Paní Russoová popsala mnoho humanitárních aktivit, které tyto skupiny uskutečnily:

• Postavení nových škol, aby i mládež ve vzdálených západoafrických vesnicích měla výsadu práva na vzdělání.

• Projekt, který přináší vzdělání o lidských právech do Dětské tibetské vesničky v Dharamsale v Indii, která je útočištěm dětí, jež uprchly přes Himaláje z Tibetu. Mnoho z těchto dětí jsou sirotci.

• Každoroční sváteční charitativní koncerty, kde se vybírají prostředky na projekty lidských práv jako například stavba základních škol v Ghaně a Togu.

• Slavnostní předání cen Hrdina lidských práv vynikajícím obhájcům lidských práv.

• Fotbalové soutěže a další sportovní akce, kde se propaguje osvěta o lidských právech.

• Prezentace osvěty o lidských právech na místních školách.

• Vysílání osvětových videoklipů pro veřejnost a distribuce tisíců výtisků vzdělávacích brožurek o lidských právech s cílem zvýšit povědomí o Všeobecné deklaraci lidských práv OSN.

Paní Rusoová pak účastníkům představila novou publikaci Scientologie: Jak pomáháme - Sjednoceni za lidská práva: Jak učinit lidská práva globální realitou. Tato brožura informuje o mezinárodní působnosti církví sponzorovaných iniciativ lidských práv, které uskutečňují scientologové na pěti kontinentech.
_______

Scientologové společně s vládními agenturami a nevládními organizacemi usilují o to, aby v širokém měřítku dosáhli povědomí o a naplnění Všeobecné deklarace lidských práv OSN z roku 1948, která je prvním světovým dokumentem o lidských právech.

Scientologická církev vydala novou brožuru Scientologie: Jak pomáháme - Sjednoceni za lidská práva: Jak učinit lidská práva globální realitou, aby vyšla vstříc poptávce po více informacích o osvětě na téma lidských práv a iniciativě o povědomí o lidských právech, které podporuje. Pro více informací navštivte Scientologickou webovou stránku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama