Potkejte scientologa – Thomas Maib

25. července 2014 v 22:36
Scientologická církev 17.června 2013 publikovala na Scientology.org a na YouTube video kanálu Scientologie svoje poslední video "Potkejte scientologa" Thomas Maib.

Thomas Maib ještě chodil na univerzitu, když slyšel o Scientologii - kamarád ho na ni upozornil.
"Byl jsem velmi skeptický, ale moje zvědavost byla silnější," říká. "Dokonce jako mladé dítě jsem vždy chtěl vědět, co bylo na dně věcí. To byl důvod, proč jsem studoval fyziku."

Když se podíval do Scientologie, přežila jeho kritické prozkoumání.

"Opravdu jsem našel odpovědi, které jsem jinde nenašel," říká. "Scientologie nemá jen teoretické odpovědi, je velmi praktická a viditelná v životě. Skrze moje kurzy v Scientologii jsem se stal o tolik více vyrovnaný. Nic mě nedokáže vyvést z míry a opravdu rozumím lidem."

Se svým zvýšeným porozuměním přišla větší stabilita.

"Mnoho zbytečných trápení a strachů prostě zmizelo a mám neotřesitelnou důvěru ve svoji budoucnost, budoucnost mojí rodiny a mého prostředí," říká Maib. "Protože jsem dosáhl jistoty na duchovním základě, mohu být mnohem sebevědomější v životě a zbytečně se nestrachuji."Ovoce jeho studia Scientologie je viditelné v každém aspektu Maibova života.

"Mohu aplikovat to, co jsem se naučil v Scientologii přímo do života, ve vztahu k mým dětem - opravdu si navzájem rozumíme - ve vztahu k mojí ženě, mé rodině i mým kolegům," říká. "Život se stal velmi jednoduchým."

Maib vlastní a provozuje firmu poskytující služby v oblasti přímého marketingu a procesingu elektronických dat. V průběhu své dennodenní práce, díky tomu co se naučil v Scientologii, velmi často se mu dostane toho, co vždy chtěl dělat - pomáhat lidem. Není neobvyklé, aby někdo přišel k Maibovi s problémem s počítačem a odešel i s řešením osobního problému.

S jistotou založenou na praktickém porozumění mechanik života má Maib optimismus a nadšení, které je nakažlivé.

"Život je plný potěšení," říká Maib. "Můžete dělat tolik - je tolik tvořivosti, tolik komunikace, tolik…života."

Podívejte se na "Potkejte scientologa" video Thomase Maiba na Scientology.org nebo na YouTube video kanálu Scientologie.

Populární "Potkejte scientologa" profily mezinárodní scientologické církve na Scientology.org nyní mají více než 200 dokumentárních videí vysoké kvality, zahrnující scientology z různých míst a oblastí života. Osobní příběhy jsou vyprávěny scientology, kteří vzdělávají, teenagery, skokany na padáku, instruktory golfu, hip-hop tanečníky, IT manažery, piloty kaskadéry, matkami, otci, zubaři, fotografy, herci, hudebníky, módními návrháři, studenty, majiteli firem a dalšími.

Scientologická církev se stala v roce 2008 prvním velkým náboženstvím a průkopníkem v digitální oblasti a vůdcem v online náboženské komunitě, který spustil svůj oficiální videokanál YouTube, s videi nyní shlédnutými více než 9,4 milionkrát.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama