FOTBALOVÝ ZÁPAS JUNIORŮ VYKOPÁVÁ POVĚDOMÍ O LIDSKÝCH PRÁVECH

25. července 2014 v 23:00
Fotbalový tým mládeže za lidská práva soutěžil ve fotbalovém utkání za lidská práva, který byl organizovaný Asociací za lidská práva a toleranci v Itálii. Mládež za lidská práva je podporována Scientologickou církví.

Studenti z Monzi a Civate v severní Itálii jsou nyní velvyslanci-junioři za lidská práva, je to jejich cena, kterou si zasloužili díky fotbalovému utkání věnovanému na zvýšení povědomí o lidských právech.

Tato akce byla organizována Asociací za lidská práva a toleranci v Itálii a sponzorována provincií Monza a regionem Lombardie. Stovky rodičů a příbuzných povzbuzovali mládež k vítězství.

Scientologové na pěti kontinentech se s vládními úřady a nevládními organizacemi spojili ve společném úsilí zvýšit v širokém měřítku povědomí a implementaci Všeobecné deklarace lidských práv, což je první světový dokument o lidských právech Organizace spojených národů z roku 1948.

Scientologická církev vydala: Jak pomáháme - Spojeni za lidská práva, učiňme lidská práva globální realitou, aby naplnila požadavky o více informací z oblasti výchovy o lidských právech a iniciativy povědomí o lidských právech, kterou církev podporuje.

###

Zakladatel Scientologie L. Ron Hubbard napsal, "Lidská práva se musí stát skutečností, ne jen idealistickým snem," a scientologické náboženství je založeno na principech lidských práv. Kód scientologa vyzývá všechny členy náboženství, aby se věnovali "podpoře humanitárních snah v oblasti lidských práv".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama